Burçlar Artı

iOS için Burç Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17.0 MB
  • Version 1.8.5
  • Dil TR / EN
  • Firma Borixo
Burçlar Artı uygulaması; burcunuza ait günlük, haftalık, aylık ve yıllık yorumları okuyabileceğiniz, sizi ve burcunuzu neler beklediğiniz öğrenebileceğiniz mükemmel bir burç yorumu uygulamasıdır.

Burçlar Artı uygulaması; burcunuza ait günlük, haftalık aylık ve yıllık yorumları okuyabileceğiniz, sizi ve burcunuzu neler beklediğiniz öğrenebileceğiniz mükemmel bir burç yorumu uygulamasıdır.

Kolay kontrol edilebilen bir menüye sahip olan, şık görselleri ile göz alıcı bir ara yüze sahip olan, açıklayıcı anlatım tarzı ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği Burçlar Artı uygulaması, dünyanın dört bir yanından çok sayıda kullanıcı tarafından çok sevilerek kullanılmaktadır. Dünya çapında en çok tercih edilen burç uygulaması olan Burçlar Artı uygulaması ile burcunuza hakim olabileceksiniz.

Burçlar Artı uygulaması ile tüm burçların günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarına dilediğiniz her an ve her yerde iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınızdan ulaşabilecek, burcunuzu bekleyen gelişmeleri takip ederek planlamalarınızı yapabilecek, eş ya da sevgili için çift burç yorumlarınızı okuyabileceksiniz. Çoklu dil özelliği sayesinde farklı dillerde kullanabileceğiniz ve .ok severek kullanacağınız Burçlar Artı uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Burçlar Artı indir